окулус | блоги | ирина звягина | таро - расклады | звільнення залужного. що далі?...

Звільнення Залужного. Що далі? Таро розклад

В мене було багато дописів щодо динаміки гороскопу Залужного, бо доля війни завжди пов"язана з долями людей, які знаходяться в епіцентрі і займаються питаннями безпосередніх рішень і стратегії.

2024-й - найгірший в ході цієї війни, як для України, так і для Залужного. Подвійний негативний вплив Нептуну на Сонце і Сатурн Залужного (прогресія і транзит) це втрата повноважень через інтриги і зраду. Очікування, що переважить позитивна динаміка в його гороскопі не справдилися, бо завжди є контекст, в якому наші гороскопи реалізуються, а контекст зараз то суцільна зрада і ненажерлива корупція, тож саме Нептун отримав перевагу для проява своєї негативної сторони архетипу.

І ми бачимо той самий вплив по Марсу ВСУ (опозиція від транзитного Нептуна). Останній удар від Зеленського було нанесено саме в день, коли цей транзит розпадався. Хоча очевидно, що не Зеленський тут ключова фігура.

*

Але подальша динаміка в гороскопі Залужного вказує на багато завдань для цієї людини. Ясна річ, якщо два роки Нептун давить на планети власної мети життя і його структуру, Сонце і Сатурн, і людину знімають з процесу боротьби, який був сенсом життям в ці роки війни, то це величезний виклик для самосприйняття. Це відчуття жахливої зупинки і зникнення всіх можливостей впливу.

Була б людина середньостастична, я б подумала - аби не запив, не зламався. Бо треба витримати рік життєвої стагнації. Але ж це Залужний. З Марсом в Овні і Сонцем в Раці в квадраті з Ураном. Він готовий до викликів. І саме таких, коли життя може враз змінитися. Сьогодні одна реальність, завтра інша.

Але через рік негативного впливу не перескочиш. Тож я вирішила розглянути його ситуацію на Таро Дверей - що для нього зачиняється і що відчиняється.

*

І ось такий розклад в мене вийшов. Перша карта – Двійка Жезлів перевернута. Двері зачинено, і крізь них не пройдеш, хоч бийся чолом. Виснаження ресурсів у боротьбі з супротивником з більшими формальними повноваженнями і владою.

Смерть тут показова карта. Це перезавантаження. Треба трансформувати все, весь свій шлях і надбання - і створити іншу версію себе. Чи може ця карта вказувати на фізичну загрозу Залужному? – так, але розклад в цілому позитивний, і Смерть тут в ролі саме трансформації життя, нового початку.

Бо далі - Маг. І це вже створення нового плану. Пробудження творчих сил, сфокусована увага, передбачення можливостей, переваги. Це час зайнятися новим проектом.

Король Кубків. Залужний залишається легендою, емоційним фокусом сподівань українців, духовним лідером. Можливо, я б хотіла останньою бачити карту з більш активних Королів, або Імператора, але ми не знаємо всіх планів долі. Тим паче, що саме Король Кубків це той, хто наводить мости, це логістика Плутона у Водолії, можливо, військова логістика, новітні військові технології.

Може бути і інший варіант, але зберігається запрос для Залужного на духовність і лідерство.

*

*

Питання після цієї публікації на ФБ

Євгеній Юхниця - "Пані Ірина, скажіть б.ласка, а зірки показують хоч який шанс зберегти Київ, Україну від окупації повної?"

-

Після звільнення Залужного, а тепер ще й всього генералітету, і коли ми знаємо, що звільняли їх люди, які не мали ніякого відношення до військової служби і взагалі не є спеціалістами ні в чому, то питання вигладає - чи є в гороскопі вказівка на чудо? Або - чи є геополітичний вплив, який витягне цю ситуацію всупереч тому, що в нас робиться на внутрішньому рівні? Можливо, і тільки завдяки цьому. Але не знаю, як тлумачити динаміку гороскопу, коли в самий відповідальний рік в нас все робиться в найгіршому варіанті, який навіть уявити важко. Я не можу щось вигадувати, щоб дати надію. Я шукаю (!) те, що ще може нас врятувати. Головне - ми маємо бути реалістами, а не шукати в прогнозах астрологів і езотериків добрі ознаки майбутнього. Гороскоп з динамікою це матриця. Чим наповнимо ми і весь світ - це вже контекст і наша воля. Якщо тільки чекати чуда - це не той випадок, коли гороскоп обіцяє шасливу долю.

Статьи, Прогнозы и Гадания на Таро


Оставить отзыв

Всего отзывов: 0
  Внимание! Только для зарегистрированных на форуме Окулуса пользователей! 

Зарегистрироваться

 
 - форматирование выделенного текста
Ник на форуме
Пароль на форуме
Текст
 
   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом