окулус | блоги | ирина звягина | гороскопы публичных личностей | гороскоп Єрмака і українська р...

Гороскоп Єрмака і українська реальність

Чому саме Єрмак став можливим, і чи «прописаний» він в гороскопі України, і в якій ролі.

Я проаналізувала багато гороскопів людей, тим чи іншим чином винесених наверх і в центр подій під час цієї війни. І всі вони резонують з картою України своїми натальними картами і динамікою, і тоді ми робимо висновок, що з якоюсь еволюційною метою вони невипадкові, в плюс чи мінус. Навіть гороскопи моїх клієнтів дають вказівки на небайдужий і кризисний стан, їх відчуття реальності (це нагадує мені сни, які аналізував Юнг у своїх клієнтів перед другою світовою, які мали одні й ті ж архетипічні прояви), хоч тут я можу пояснити це тим, що звертаються саме до мене люди небайдужі до проблем в Україні.

І навіть Зеленський, людина далека в своїй допрезидентській діяльності від цілей і потреб держави, але по його гороскопу динаміка все ж таки вказує на резонанс з гороскопом України.

*

А от з Єрмаком досить цікаво... Зрозуміло, що він керує не тільки офісом, а й керує чи маніпулює і президентом. Останній сам вказав, що він фігура несамостійна – з Єрмаком прийшов, з ним і піде. І між цим керуванням і маніпулюванням грань дуже тонка. Але взаєморозуміння і співпраця астрологічно це їх синастрична перевага. Дійсно, разом вони досягають більшого, ніж кожен окремо. Це й без астрології видно, але підтвердження є. І от тут виникає питання – взагалі-то Єрмаку не все одно, що робити, аби будувати схеми? Що для нього Україна? Бо резонансу з гороскопом України в нього нема. Жодного важливого показника. Він не відчуває ні глибинний патріотизм етносу, ні його культуру, ні коріння, ні віддалені цілі. Він не сприймає Україну сутнісно.

І поєднання Сонця в гороскопі Єрмака з Нептуном, і попадання його Місяця в 12-й дім гороскопу України вказують на тіньову роль, плетіння щось на кшталт павутиння, схем, оборудок так, щоб оплести кожну хоч трохи значущу фігуру, купити чи залякати, звільнити негнучких – і з одної позиції контролювати весь процес.

Не знаю, що є таке в Урані з Нептуном в 12-му домі гороскопу України, щоб стала можливою така система авторитарного, але завуальованого правління, бо тут теж межа тонка між бажанням підім’яти все повністю і залежністю від іноземних партнерів. І це свого роду творчий процес, і Єрмак в ньому в своїй головній ролі, на якій він піднявся, - продюсер.

Але виникає питання – чи зможе Єрмак отримати іншу владу, стати прем’єром?

Для ролі сірого кардиналу в нього показники беззаперечні. Не тільки Сонце з Нептуном, а й Марс у Рибах в секстилі з Місяцем. Тут й його нептуновські акценти, і 12-й дім гороскопу України – людина-айсберг, діяльність якої цілком тіньова.

Але піднесення до ролі державного діяча, призначення, яке формалізує його впливовість - з цим в гороскопі не дуже обнадійливо. Так, це можливо саме в 2024-му, коли Уран транзитний стане в трин до Сонця прогресивного в гороскопі Єрмака. Його зірковий час. Але щоб втриматись Єрмаку не вистачає показників харизми і прямої і беззаперечної чоловічої сили, бо Марс у Рибах це про тіньову діяльність, кримінал, оборудки, мстивість, фінансові лабіринти, ще може про творчість, але це не про прозору позицію державного діяча. Ні Сонце, ні Сатурн, який з Сонцем, до речі, в опозиції, ні Марс у тау-квадраті з Сонцем і Сатурном не дають фундаментальної і стрижневої життєвої позиції.

Зауважу, що час народження Єрмака невідомий, і можливо, якийсь з цих показників піднесення попадає в Зеніт. Але космограма вказує на інший тип особистості. А дома гороскопу це «декорації». Вони вказують, де легше і ймовірніше досягнути верха свої вод, але задатки і здібності– то все ж таки космограма.

І про динаміку. Бо нас цікавить питання – коли ця влада піде, щезне з нашої української реальності. І чи щезне.

За рік до початку війни в прогресивній карті Єрмака Сонце було в квадраті з Ураном. Це було попередження. А ми пам’ятаємо, що «Уран – це те, що потрібно робити», навіть якщо дуже не хочеться. Це примус. І якщо не робити, то повернеться на більш руйнівному рівні. Треба було готуватися до війни, бо попередження в Єрмака було не тільки астрологічне, а й пряме і конкретне - від західних партнерів. Всі ми знаємо, що було зроблено в країні, і що не зроблено.

Вже два роки я пишу, що не бачу в гороскопі Єрмака великих проблем, як не було їх до цього року і по гороскопу Зеленського. Але все змінюється. Попереду опозиція Урану транзитного до Венери прогр. гороскопу Єрмака, а потім – до Сонця натального. Потім у Урану дестабілізуючий вплив на тау-квадрат Сонця, про який було вище. І це – на кілька років попереду. Це дуже поганий знак для самого Єрмака, але й для нас теж, якщо його роль в цьому році підсилиться. Тим же шляхом йде Нептун транзитний, по тому ж тау-квадрату, тільки з іншого вугла. Позиція Єрмака більш хитка, ніж здається, він балансує на межі між «левом і крокодилом». Але це балансування йому притаманне, це його перевага.

Марс прогр. в гороскопі Єрмака в 11-му градусі Овна. Це точний квадрат до Урану гороскопу України. Це аспект руйнації, діючий в два боки. Народ може «винести» Єрмака, а той руйнує сутність нації, і по Марсу – армію. Але аспект в цьому році розходиться. Єрмак виграЄ, поки що. Головну фігуру, непідкорену йому – Залужного – він скинув з гральної дошки. Мобілізація провалена.

Я завжди пишу, що на нас грає час, але формується і база для тих подій, що можливі після 2027-го. І тоді гороскоп для України буде проявлений в тій реальності, яка сформується за ці роки. Вони дисонансні для Єрмака, навіть якщо він скористується транзитами цього року і стане прем’єром. Але ж вони важкі і для нас, бо Єрмак з Зеленським то найгірший варіант для України.

Коли егрегор випестовує собі фігури типу путіна або лукашенка, а потім вони з егрегором на пуповині десятиріччями, це одне. А от з українським народом так ніколи не було. Ніхто не затримується надовго в авторитетах. Тож сподіваємось, що весь негатив в гороскопі Єрмака - то його негатив на роки вперед. Саме ми повинні відмовитись внутрішньо сприймати цю владу як конструктивну. І нехай тоді далі тонкий план формує нашу нову реальність.

Статьи, Прогнозы и Гадания на Таро


Оставить отзыв

Всего отзывов: 0
  Внимание! Только для зарегистрированных на форуме Окулуса пользователей! 

Зарегистрироваться

 
 - форматирование выделенного текста
Ник на форуме
Пароль на форуме
Текст
 
   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом