окулус | блоги | ирина звягина | астродинамика | прийняття закону про мобілізацію...

Прийняття закону про мобілізацію 11.04.24 (астрологічний розгляд)

Закон про мобілізацію прийняли в цілому 11.04.24 десь опівдні. Якщо хтось зафіксував точний час, буду вдячна. Але по цій карті поки що не дивлюся прогностику, а тількі вкажу головні акценти.

Меркурій у поєднанні з Сонцем, це нижнє поєднання під час ретро-фази Меркурію. Меркурій "горить" і він ретроградний. Це недоопрацьований закон, який не тільки потребує змін, а буде суттєво переглянутий. Те, що і Меркурій, і Сонце під керуванням Марсу, означає прискорення процесу, тиск зверху (Марс в поєднанні з Сатурном), діяльність ради в "наказовому" порядку. Але саме в інформаційній частині, ретельному прописуванні пунктів "болюче місце" цього закону. І ми бачимо Хірон поруч з Сонцем і Меркурієм. Якось цей закон вийде боком тим, хто знехтував повагою до суспільства. Хірон це завжди " з ног на голову" і подвійне дно. І Меркурій йде в точне поєднання з Хіроном, тож ця тема на тонкому плані отримала енергетичний поштовх.

Але не все погано. Мобілізація все одно потрібна, бо росіянці нас переграють зараз в стратегії. І поступово в них навіть з являється мотивація. Бо якщо нема справжньої, то психіка шукає сурогатну, і знаходить.

Так от поєднання Марсу з Сатурном в цій карті то перший крок в створенні системи , і це стосується армії.

Ще важливий акцент - Марс, Сатурн і Юпітер - всі три планети уточнюють аспекти з Ураном в Надирі гороскопу України. Саме уточнюють, сходяться до екзактів. І можливо в нас з являється надія на не найгірший хід цієї війни. І на те, що ми не втратимо території, які могли б втратити в цьому році.

Мені не подобається цей закон, але ж його пишуть ті, кого народ обрав. Обирали ті, хто хотів і зараз чекають перемовин з росіянцями. Але в карті цій інший шлях. Це одна з "дорожніх" карт, в яких зчитується тенденція.

Тут є два (Хірон) варіанти. Може вибухнути народ і армія (Уран), а може спрацювати системне закручування гайок (Марс з Сатурном), і армія через примусові і репресивн дії влади, але отримає свіже підкріплення.

І ще акцент- президент повністю втратив в цій ситуації довіру і повагу суспільства, відсторонившись, коли від нього чекали серйозної розмови з народом. Це і є поєднання Меркурія з Сонцем, де ці дві планети у руйнівному 23-му градусі Овна. Тоді, може, й добре, що закон проголосували саме сьогодні?

10.04.2024

Тема мобілізації, як я неодноразово прогнозувала ще коли нам каву в Криму обіцяли, буде головною темою для українців у 2024 - 25. Знаю, що ці мої дописи були самими непопулярними, бо відсікали надію, що війна таки може закінчитися швише.

Зараз ця тема підіймає ще більшу емоційну хвилю в суспільстві, але є велика різниця в розумінні справедливості для тих, хто воює вже більше двох років і тих, хто в тилу. Суспільство розколото навпіл, і відчуття несправедливості є і там, і там, по-своєму.

Одних обурює, що вони "прикуті до кулеметів"назавжди, других - що їх також спіймають, видадуть квиток в один кінець і їх прикують до кінця війни. І всі задаються питаннями - чому не воюють силовики - пенсіонери за віком, чиновники і ті, хто "свої" для влади.

Я не буду багато про те, що всі і так знають. Нагадаю, що президент і сьогодні відсторонився від процесу обговорення і прийняття закону про мобілізацію. І ось тут саме астрологічно.

Зараз у місячних прогресіях по гороскопу України формується важливий акцент - поєднання Меркурія з Сатурном прогресивних (1 градус Риб) в опозиції до Сонця радиксного укр. (1 градус Діви).

Додам, що Меркурій в цих прогресіях вже готується до розвороту в ретро, і це вказує на затягнення війни. В Меркурія ще попереду повторення квадратів з Плутоном, а потім знову поєднання з Сатурном, і це в 7-му домі (війна, ворог і всі відносини з партнерами).

І саме опозиція Меркурія і Сатурна до Сонця укр. це про статус президента, його сприйняття суспільством і роль в процесах державозбереження. Сонце це і енергетичний центр карти, життєздатність, вітальність (я не про президента, а про державу).

І Меркурій у довгому квадраті до Плутону, коли почалося просіювання через решето своїх и і не своїх, і поєднання з Сатурном - це дуже схоже на тотальну несправедливість (хоча куди вже більше) і не закручування, а вже затягування гайок.

*

Є надія, що ті пункти, на яких наполягає Європейска солідарність - дембель, доплати, призов силовиків - таки будуть включені в закон, бо я бачу трин Місяця до Венери в 6-му домі (армія). Але Місяць дає слабкий м"який вплив, дуже швидкоплинний то чи допоможе? Можливо, щось незначне додадуть, якесь пом"якшення, бо це психологічно - спочатку жорстко, потім трохи пішли на поступки - і вже відчуття, що не все так погано.

Хоча поки що в плані взаємодії в плані народ - влада - все дійсно погано.

А цей рік ми маємо пройти максимально безпомилково.

Статьи, Прогнозы и Гадания на Таро


Оставить отзыв

Всего отзывов: 0
  Внимание! Только для зарегистрированных на форуме Окулуса пользователей! 

Зарегистрироваться

 
 - форматирование выделенного текста
Ник на форуме
Пароль на форуме
Текст
 
   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом