окулус | блоги | ирина звягина | астродинамика | ретро-плутон 2.05 - 12.10.24. структура...

Ретро-Плутон 2.05 - 12.10.24. Структура держави Україна.

2.05.24 в 20-46 Плутон почав рухатися ретроградно.

Чому треба приділяти особливу увагу саме Плутону в найближчі два роки? - бо це його транзит по чутливій точці гороскопу України, по Сатурну, який не тільки уособлює структуру держави, але й є управителем асц гороскопу України. Плутон, звісно, планета трансформації, і на ці два роки нам детермінований хід подій, який не можна пом"якшити або відмовитись, або перечекати. Чим стараніше людина або якась більша структура, угрупування уникають змін під час транзиту Плутону, тим глибше піде руйнування, і тим сильнішою буде концентрація на проблемах, щоб зрушити з місьця процес змін. Як би нам не хотілося, але ми не можемо уникнути слова "повинні", бо Плутон нічого не пропонує, він змушує. І в ці два роки це стосується нашої держави, її структури, цілісності і влади. Бо Плутон це ще й влада, як взагалі, так і в гороскопі України - особливо.

Плутон з вересня по третю декаду листопада ще повернеться у Козеріг, і якісь питання структури влади ще будуть переглянуті у минулих очікуваннях, і це буде відкат, але астрологічно нічого не буває даремно. Іноді, щоб щось зникло або трансформувалось, треба, щоб на якийсь час воно підсилилось і прояснились всі недоліки і неспроможність подальшого існування у старому вигляді.

Далі Плутон повернетьсяу Водолій, і вже за наше життя в Козерозі не буде. Сатурн передасть естафету Урану.

Але поки що не в гороскопі України, бо випробовування нашого Сатурну транзитним Плутоном продовжиться до грудня 2025 року. Це все - тема Сатурну, і головне слово тут - структура. В цей період стане ясно, в якому вигляді буде існувати Україна.

*

На етапі актуального ретроградного руху Плутону ми оцінюємо карту розвороту. Марс в цій карті у секстилі до Плутону. Це поєднання свідомих рішень і дій з підсвідомими хтонічними енергіями, інстинктами, провідними тенденціями в егрегорі. Це коли нас "несе". Ми знаємо, що треба робити саме так.

Але ми повинні знати і те, що ця карта - не тільки нам спущена, вона - для всіх. Можливо, це добре, що вона - для світу, але в ній в черговий раз ми бачимо сильний Марс, і це ще одне підтвердження, що і на ці пів року для світу головна тема - війна.

*

В індивідуальних прогнозах ретроградний Плутон це концентрована енергія, і треба дивитись, куди саме прийшов Плутон в гороскопі, яку зону він готує до змін. І тоді перебрати ініціативу і самостійно почати іі трансформувати під свою реальність. Усвідомлюючи, що концентрація енергії може виявитись дуже корисною, і Плутон не тільки смерть того, що вже не має сенсу, але й можливість перетворювати одні речі на інші, отримуючи вигоду по другому і третьому колу. Це алхімія життя, і Плутон чудовий, якщо бути з ним заразом.

Не забудьте тільки сформувати зміни на тонкому плані, бо оцей тандем Марсу з Плутоном, він вимагає не розкидатись на купу речей, які треба змінити. Це тільки те, що найважливіше, і якщо енергія концентрована, то вона проб"є ворота до нового життя. Іноді для цього треба багато зусиль, щоб прибрати всю гниль або свій страх і самозахист. Але в ось цей період, півроку, виграш дістанеться тільки сміливим і рішучим. Бо Марс в Овні, і Плутон з ним у секстилі. Не гайте часу.

Статьи, Прогнозы и Гадания на Таро


Оставить отзыв

Всего отзывов: 0
  Внимание! Только для зарегистрированных на форуме Окулуса пользователей! 

Зарегистрироваться

 
 - форматирование выделенного текста
Ник на форуме
Пароль на форуме
Текст
 
   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом